Modulinės gėlinės ir pakeltos lysvės
LETTO gėlinių ir pakeltų lysvių projektavimas

LETTO gėlinių ir pakeltų lysvių projektavimas

LETTO vazonų, tiesių lysvių ar gėlinių kainas rasite mūsų tinklalapyje, kaip ir įvairius nestandartinius jų projektus. Jei jų tarpe nerasite tinkamo – ne bėda – LETTO sukūrėme tokiu budu, kad savo gėlinę ar lysvę suprojektuoti būtų itin paprasta. Tam jums tereikės išmatuoti erdvę kurioje norėtumėte montuoti LETTO, bei turėti paprastą popieriaus lapą langeliais + pieštuką (gal dar ir trintuką).

Visos LETTO detalės gaminamos laikantis 20cm žingsnio. Gaminamos 20/40/60/80cm tiesios šoninės detalės, 20x20cm išorinis bei vidinis kampai, tokių pačių proporcijų vientisos galinės detalės.

Pieškite savo LETTO turėdami omenyje, kad vienas langelis lape užima 20x20cm (5 langeliai – 1m). Jums visiškai nereikia galvoti, ar gaminamos reikalingo dydžio LETTO detalės – tiesiog užtušuokite įsivaizduojamos gėlinės ar lysvės formos langelius. Kad ir kokia būtų jos forma bei dydis – surinksime ją iš standartinių LETTO elementų (siauriausia dalis turi būti ne mažesnė nei 2 langeliai – 40cm).

Nufotografuokite planą ir atsiųskite jį mums (info@letto.lt). Net ir be pažymėtų matmenų, mes jį suprasime tinkamai.

Parengsime 3D vizualizaciją ir atsiųsime patikrinti ar būtent taip įsivaizdavote savo LETTO, informuosime apie jai užpildyti reikalingo mišinio kiekį. Jei bus reikalingas koks nestandartinis priedas – pagaminsime ir jį.

Projekto pateikimo pav:

PDF