Modulinės gėlinės ir pakeltos lysvės

Sąlygos ir taisyklės

Prekių savybės
Prekių aprašymuose nurodomos pagrindinės prekių savybės, matmenys, pateikiamos pavyzdinės nuotraukos.

 • Turėkite omenyje, kad realios prekių spalvos gali skirtis nuo matomų kompiuterio ekrane;
 • Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio. Įvairūs, nuotraukose kartu su pristatomomis prekėmis matomi priedai, neaprašyti tekste kaip sudėtinė prekių dalis, skirti tik geriau iliustruoti prekių savybes ir į prekės komplektą neįeina;
 • Nuolat tobuliname gaminius, todėl pristatomos prekių savybės, matmenys, konstrukcija, gali skirtis nuo naujausios serijos gaminių. Jei kuri pristatoma prekių savybė yra labai svarbi – visuomet pasitikslinkite šias savybes papildomai. Pildant užsakymą, pastaboms pateikti yra skirtas specialus langelis užsakymo lango dešinėje pusėje;
 • Prieš užsakydami prekes, visuomet pasitikslinkite prekių savybes, kurių negalite identifikuoti iš pateikto aprašymo, nuotraukų ar brėžinių;
 • Jei nesate tikri dėl prekės tinkamumo – prieš užsakydami prekes, pasikonsultuokite dėl to el. paštu ar telefonu, kuo tiksliau nurodydami savo poreikius;
 • Prekės turi būti naudojamos tik pagal jų tiesioginę paskirtį.
Prekių užsakymas
 • Jei nereikalinga papildoma mūsų konsultacija užsakymui suformuoti, prekės užsakomos suformuojant prekių krepšelį, nurodant pilnus duomenis sąskaitai rašyti bei prekėms pristatyti;
 • Jei reikalinga nestandartinė LETTO, užsakymui suformuoti kreipkitės į vien iš mūsų atstovų, arba atsiųskite pirminį planą mums.
 • Kartu su tikslia sąmata, pateiksime projekto 3D vizualizaciją, nurodysime LETTO užpildymui reikalingą mišinio kiekį;
 • Jei visų, jūsų LETTO reikalingų detalių neturime sandėlyje, jas pagaminame ∼ 2-4 savaičių bėgyje.
Prekių pristatymas
 • Apie tikslius prekių pristatymo terminus informuojame pilnai suderinę užsakymą; Dalis LETTO detalių laikoma sandėlyje, o trūkstamos detalės pagaminamos ∼ 2-4 savaičių bėgyje.
 • Prekės pristatomos Užsakovo iš anksto nurodytu adresu. Kartu su tiksliu pristatymo adresu turi būti nurodomas ir krovinį priimančio asmens vardas bei mobilaus telefono numeris, darbo valandos, patekimui į teritoriją ar patalpas reikalingi kodai.
 • Jei nėra užsakyta papildoma prekių iškrovimo, montavimo paslauga, pristatytų prekių, kurioms iškrauti reikalinga krovimo technika (nepatogių gabaritų paimti vienam žmogui, ar sunkesnės nei 30 kg pakuotės), iškrovimu turi pasirūpinti pats Užsakovas. Lengvos prekės įnešamos per pirmas pastato duris;
 • Pristatyta prekė turi būti priimta ar pradėta iškrovinėti ne vėliau kaip per 10 min. po jos pristatymo. Laukiant Užsakovo ilgiau nei 10 min., prekė gali būti grąžinama siuntėjui, o Užsakovui skaičiuojamas papildomas, prekės pristatymo dydžio, mokestis;
 • Priimdamas prekes Užsakovas privalo vizualiai jas patikrinti ir aiškiai pasirašyti ant lydinčių dokumentų. Aptikus bet kokius pažeidimus, Užsakovas privalo apie tai pažymėti lydinčiuose dokumentuose ir nedelsiant informuoti siuntėją.
Prekių grąžinimas
 • Kokybiškos ir užsakymą atitinkančios prekės gali būti grąžinamos tik abipusiu šalių sutarimu. Priklausomai nuo prekės bei pakuotės tipo, būklės, gali būti taikomi papildomi prekių grąžinimo mokesčiai;
 • Netinkamos kokybės prekės grąžinamos ar keičiamos remiantis LR Vyriausybės patvirtinta tvarka;
Medžiagų savybės ir priežiūra

COR-TEN® plienas:

LETTO gaminame iš JAV patentuoto, Švedijoje pagaminto, 1,5mm storio COR-TEN® plieno lakštų.

Savybės: Šis plienas yra itin patvarus ir bent 100 metų nereikalauja jokio atnaujinimo. Plienui nuolat sudrėkstant ir išdžiūstant, jo paviršius pasidengia apsauginiu, deguoniui nelaidžiu rūdžių sluoksniu, kuris apsaugo metalą nuo korozijos. Pažeidus šį apsauginį sluoksnį, jis pats atsistato, o laikui bėgant – tik storėja ir stiprėja. Šalutinis šio paviršiaus privalumas – tai nuolat besikeičianti išvaizda.
Pradžioje apsauginis sluoksnis būna raudonai rudos spalvos, o vėliau tamsėja. Mažiau saulės bei lietaus pasiekiamos LETTO sienelės patina pasidengia lėčiau.

Priežiūra: COR-TEN® plienas nereikalauja beveik jokios priežiūros. Surinkus LETTO, ją būtina gerai nuvalyti, kad ant paviršiaus neliktų riebalų sluoksnio ar nešvarumų, nes nešvarumų vietoje neprasidės apsauginio sluoksnio formavimasis. Šis sluoksnis nepradės formuotis ir tuomet, jei LETTO paviršius nuolat bus tik sausas arba tik drėgnas. Apsauginės patinos formavimuisi paskatinti, periodiškai sudrėkinkite LETTO sieneles, nuvalykite jei sienelės išsipurvina. 

Prie COR-TEN® plieno detalių su jau susiformavusiu apsauginiu patinos sluoksniu prigaludus kitą, COR-TEN® plieno detalę be apsauginio slluoksnio (pvz pritvirtinus suoliuko laikiklius), apsauginis patinos sluoksnis toje veitoje gali sumažėti arba dingti.

Svarbu: Formuojantis patinai (~2 metus), kartu su lietaus vandeniu, nedidelė rūdžių dalis gali nutekėti ant žemės, todėl LETTO patariama statyti ant pagrindo, kuriam tai negalėtų pakenkti, arba apie LETTO suformuoti pvz. nedidelį akmenėlių apvadą.

Ilgai kaitinant saulei, išorinė LETTO sienelių dalis gali labai stipriai įkaisti, todėl nesilieskite prie jų. Pasirūpinkite, kad augalai taip pat jų neliestų, nes gali „prikepti”.

FINNFOAM® izoliacija:

Šaknų zonoje, vidinė LETTO detalių pusė padengta 2,5cm storio, FINNFOAM® ekstrudinio polistireninio putplasčio izoliaciniu sluoksniu, kuris apsaugo augalus nuo perkaitimo / peršalimo, greito drėgmės išgarinimo.

Savybės: FINNFOAM® išsiskiria vientisa ir uždara porų struktūra, dėl to, puikias izoliacines savybes >50 metų išlaiko net ir sudėtingiausiomis oro sąlygomis (-50º +75º), beveik visiškai neįgeria drėgmės. Šios medžiagos stiprumas gniuždant – net 30t/m², todėl izoliacinis sluoksnis puikiai paskirsto LETTO sienelėms tenkančias apkrovas. 100% perdirbamas putplastis neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų.

Priežiūra: FINNFOAM® izoliacijos lakštai suformuoti taip, kad juos į LETTO detales galėtumėte tiesiog įstatyti. Papildomai jų klijuoti ar dengti plėvele nereikia. Izoliacija įstatoma pilnai susukus visą, pageidaujamos formos LETTO. Būtina užtikrinti, kad palaipsniui užpildant LETTO mišiniu, izoliacijos lakštai neiškristų ir gerai prisispaustų. FINNFOAM® izoliacija nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Tiesiog stenkitės jos nepažeisti mechaniškai.

Medis:

LETTO komplektuojant su natūralaus medžio suoliukais, juos reikia periodiškai prižiūrėti.

Savybės: Su LETTO komplektuojami suoliukai jau būna padengti apsauginiu sluoksniu.

Priežiūra: LETTO suoliukus reikia prižiūrėti kaip ir bet kuriuos, natūralaus medžio gaminius. Kad suoliukai tarnautų ilgai, jų apsauginę dangą reikia kiekvienais metais atnaujinti, laiku pakeiti mechaniškai pažeistas, atplaišų turinčias suoliukų dalis. Suoliukų apsauginės dangos atnaujinimui, rekomenduojame naudoti tas pačias, arba analogiškas priemones, kurios buvo naudojamos pirminei jų apsaugai (nurodoma dokumentacijoje).

LETTO užpildyti skirti mišiniai:

LETTO gėlinėms bei pakeltoms lysvėms užpildyti, paruošėme daržovėms skirtą mišinį RIDIKAS, gėlėms skirtą mišinį PETUNIJA, bei ilgamečiams augalams skirtą mišinį MISKANTAS. Neutralaus pH mišiniai be jokių pridėtinių trąšų ar dirbtinių priedų, ilgus metus užtikrins puikias sąlygas augalams, garantuoja mažą apkrovą LETTO sienelėms.

Mišinius, skirtingomis proporcijomis, sudaro juodžemis, durpių substratas, sapropelis, EPS granulės, smėlis:

Juodžemis
 – bazinė mišinio dalis, turinti daug humuso, mikroelementų, su smėlio bei molio dalelėmis.
Durpių substratas – aukštapelkių bei žemapelkių durpių substratas užtikrina mišinio poringumą, deguonies patekimą. Tai padeda augalų šaknijimuisi.
Sapropelis –  10000 metų išlaikytas ežerų dumblas, turintis daug puvenų, kalcio, fosforo, geležies, kalio junginių, azoto, mikroelementų bei vitaminų. Tai natūrali, ilgalaikė trąša, veiksminga ~5 metus.
EPS granulės – saugios granulės, kurias sudaro 98% oro bei 2% polistireno. Jos pagerina mišinio drenavimą, kompensuoja mišinio išsiplėtimą bei apsaugo nuo staigaus užšalimo.
Smėlis – pagerina drenavimą.

Mišinį RIDIKAS sudaro juodžemis, durpių substratas, sapropelis.
Mišinį PETUNIJA sudaro juodžemis, durpių substratas, sapropelis, EPS granulės.
Mišinį MISKANTAS sudaro juodžemis, durpių substratas, sapropelis, EPS granulės, smėlis.

Skaičiuodami pakeltoms lysvėms / gėlinėms užpildyti reikalingo mišinio kiekį, turėkite omenyje, kad laikui bėgant mišinys šiek tiek sukrinta. Reikia numatyti ~20% mišinio rezervą vėlesniam papildymui. Kad mišinys mažiau sukristų, palaipsniui pildydami gėlinę, mišinį vis paspauskite.

Mišinius parduodame 1m³ didmaišiais. Jei jūsų pasirinkto modelio LETTO gėlinei ar pakeltai lysvei reikės mažesnio mišinio kiekio, galėsime pristatyti tiek mišinio, kiek bus reikalinga.

Garantija

LETTO gėlinėms ir pakeltoms lysvėms suteikiama 2 metų garantija. Garantijos terminas išplečiasmas iki 5 metų, jei LETTO užpildymui naudojami mūsų paruošti mišiniai RIDIKAS, PETUNIJA, MISKANTAS.  Šie mišiniai ne tik užtikrina puikias sąlygas augalams, bet ir garantuoja mažą apkrovą LETTO sienelėms.

Pastebėjus gaminio broką, pažeidimus, būtina nedelsiant apie tai informuoti tiekėją elektroniniu paštu info@letto.lt, nurodant savo duomenis bei LETTO buvimo vietą. Prašome nufotografuoti bei atsiųsti pažeistų, brokuotų elementų nuotraukas, kad galėtumėm greičiau įvertinti galimas priežastis ir operatyviai imtis veiksmų joms pašalinti.

Prekes garantiniam aptarnavimui pirkėjas pristato į UAB „Įranga verslui” biurą, esantį Kaune, Šilagėlių g. 1, arba, už papildomą mokestį, pardavėjo meistrai atvyksta į Pirkėjo nurodytą vietą, prireikus išsiveža gaminį  remontui.

Garantiniai gedimai šalinami per kaip įmanoma trumpesnį laiką.

Garantijos galiojimo sąlygos:

1. Garantinis remontas vykdomas tik pažeidimams, atsiradusiems dėl gamintojo ar tiekėjo kaltės. Į garantinę priežiūrą neįeina:

 • pažeidimai dėl stichinių nelaimių, avarijų, gaisrų, naudotojo neatsargumo ir netinkamo LETTO eksploatavimo;
 • pažeidimai dėl netinkamo ir neteisėto LETTO naudojimo;
 • pažeidimai dėl LETTO nepriežiūros;
 • LETTO spalvos pakitimai;
 • sužalojimai, padaryti  eksploatuojant (valymo, skutimo įbrėžimai ar kiti mechaninio būdu padaryti  defektai);
 • defektai, atsiradę transportuojant, kai LETTO gabena pats garantijos gavėjas;
 • garantija nesuteikiama dalims, kurios normaliai dėvisi naudojantis LETTO ir jų darbo trukmė priklauso nuo eksploatavimo intensyvumo, periodiškai keičiamiems priedams;
 • pažeidimai atsiradę dėl netinkamo LETTO detalių  sujungimo, nepakankamo sutvirtinimo detalių kiekio panaudojimo;
 • pažeidimai atsiradę dėl pernelyg sunkaus ir didelį išsiplėtimą šąlant turinčio grunto panaudojimo LETTO užpildymui;
 • pažeidimai atsiradę dėl netinkamo (nelygaus, minkšto, nestabilaus) pagrindo, ant kurio montuojamas LETTO;
 • pagrindo apie LETTO pasidengimas rūdžių dalelėmis.

2. Technikos priežiūros darbuotojo atvykimo išlaidas apmoka garantijos gavėjas. Aptarnavimo tarnybos atvykimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose – 25EUR be PVM, užmiestyje, ar kituose miestuose –25EUR be PVM + 0,5EUR be PVM / km, skaičiuojant nuo artimiausio, iš prieš tai išvardintų miestų. Atvykimas savaitgaliais, po darbo valandų – apmokamas dvigubu tarifu;

3. Garantiniai įsipareigojimai apsiriboja nemokamu nekokybiškų detalių pakeitimu. Garantija nereiškia, kad dėl garantinio laikotarpio metu išryškėjusių pažeidimų, patirti nuostoliai bus atlyginti;

4. Nekokybiškų detalių pakeitimas naujomis, gaminio garantijos laiko nepratęsia;

5. Gaminys keičiamas, jeigu gedimų, kurie atsirado eksploatuojant garantinio aptarnavimo laike, pašalinti negalima.

6. Garantijos davėjas neatsako dėl avarijų, įvykusių dėl nežinojimo ar nesilaikant priežiūros instrukcijos nurodymų, gaminio montavimo ar naudojimo metu.

7. Garantija gaminiui netaikoma nesilaikant jo eksploatacijos taisyklių ar Sutarties reikalavimų. Garantiniai įsipareigojimai nevykdomi, jei garantijos gavėjas nėra padengęs bent vieno įsiskolinimo garantijos davėjui, kurio mokėjimo terminas jau būtų suėjęs;

8. Garantinė priežiūra gali būti nutraukta anksčiau laiko, jeigu:

 • Gaminys buvo surinktas nesilaikant gamintojo rekomendacijų, nenaudojant būtinų sutvirtinimo priedų;
 • Gaminį remontavo, ne garantijos davėjas ar jo įgaliotas atstovas;
 • Gaminio konstrukcijoje buvo atlikti nesuderinti pakeitimai, arba tvirtinti ne originalūs priedai;
 • Gaminys buvo eksploatuojamas netinkamoje aplinkoje, ne pagal tiesioginę jo paskirtį;
 • Gaminys buvo sąmoningai sugadintas;
 • nebuvo laikomasi eksploatacijos taisyklių ar Sutarties reikalavimų.

9. Visus gaminio remonto darbus garantinio aptarnavimo laikotarpiu atlieka garantijos davėjas, arba jo įgaliotas Rangovas. Garantijos davėjo darbuotojai įsipareigoja suteikti visokeriopą informaciją, susijusią su gaminio naudojimu.

Apie gedimus informuokite:

Tel. +370 656 68188, +370 37 350010
El. paštu info@letto.lt

Negarantinių darbų įkainiai:

 • Remonto darbų įkainis – 40 EUR be PVM/val.
 • Atvykimas:
  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose – 30EUR be PVM
  Užmiestyje – 30 EUR be PVM + 0.5 EUR be PVM/km (skaičiuojant nuo artimiausio iš išvardintų miestų)
 • Savaitgaliais bei po 17 val., taikomas dvigubas tarifas. Minimali darbų trukmė – 1 valanda. Tolimesnis darbo laikas skaičiuojamas 0,5 valandos tikslumu.
Suderinkite projektą, tinkamai jį sumontuokite, užpildykite tinkamu mišiniu ir ilgus metus džiaukitės savo LETTO!

Turite klausimų?

New Field

8 + 11 =