Modulinės gėlinės ir pakeltos lysvės

Daugybę metų tiekdami įvairią įrangą verslui, bendradarbiaudiami su šimtais tiekėjų ir tūkstančiais klientų, sukaupėme patirtį, kurią dabar galime pritaikyti savo kūrybos gaminiams. Kertinis principas, kuriuo vadovaujamės kurdami praktiškus gaminius – kad spręsdami kažkokias problemas, jie nesukurtų naujų, t.y. nereikalautų sudėtingo priežiūros, nuolatinio ar brangaus aptarnavimo, jais būtų sudėtinga ar nepatogu naudotis.

Pristatome jums modulinių gėlinių bei pakeltų lysvių projektą LETTO. Jį sukūrėme, neradę rinkoje gražių ir patogių pakeltų lysvių, kurios galėtų būti lengvai montuojamos fasadiniame ar vidiniame namo kieme, aikštėje, parke.

LETTO gėlinėms ieškojome medžiagos, kuri nebijotų drėgmės, pažeidimų, nereikalautų nuolatinės priežiūros ir atnaujinimo. Visas šias savybes turi JAV patentuotas ir Švedijoje gaminamas COR-TEN® plienas. Jis yra brangesnis už įprastą plieną, bet esame įsitikinę, kad didesnė pradinė investicija yra kur kas geresnis sprendimas nei nuolatinis investavimas į gaminio atnaujinimą. Šis plienas yra itin patvarus ir nereikalauja jokios priežiūros bent 100 metų. Jis apsaugo pats save, pasidengdamas deguoniui nelaidžiu rūdžių sluoksniu. Laikui bėgant, gaminio išvaizda nuolat kinta ir tampa tik gražesnė.

Kad augalai neperkaistų ar neperšaltų, neišgaruotų drėgmė, LETTO sieneles izoliavome. Sienelės yra įtrauktos prie pagrindo. Taip suprojektavome ne tik dėl estetinių priežasčių bei detalių tvirtumo, bet ir siekdami suformuoti erdvę kojoms. Net ir 80cm gylio LETTO augančias gėles bei daržoves lengvai pasieksite iš vienos kurios pusės.

Sukurkite savo LETTO ir džiaukitės ilgus metus!

Jonas Šarkinas

Projekto vadovas, Įranga verslui, UAB

Įprastai, kuriant mažos architektūros elementus, daugiausiai dėmesio skiriama dizainui. Mes labai daug jėgų skyrėme praktiškumui.

LETTO gamybai parinkome geriausią ką galėjome rasti rinkoje – Švedišką COR-TEN® plieną, kuris be jokių siurprizų tarnaus ne dešimtis, o šimtus metų. Visos LETTO detalės turi tikslius brėžinius. Gaminant  jas, t. y . pjaunant lazeriu, lankstant skaitmenizuotomis lenkimo staklėmis ir virinant pusautomačiais, visuomet gaunamas vienodai tikslus rezultatas. Nesvarbu kada bus pagamintos LETTO detalės – jos visada tiksliai susijungs tarpusavyje. Jeigu jūs sugalvosite pasikeisti savo LETTO konfigūraciją, pakeisti pažeistas detales, ar papildyti kiemą, aikštę naujais gaminiais – jie bus tokie pat.

LETTO surūdys natūraliai, keleto mėnesių bėgyje. Specialių priemonių pagalba, šį procesą galime paspartinti ir pristatyti jau patina pasidengusias LETTO detales.

LETTO elementai sukurti puošti aplinką, yra atsparūs tiek dideliam karščiui tiek ir šalčiui, bet niekas nedraudžia jų naudoti ir patalpų viduje.

Pati LETTO konstrukcija pritaikyta atlaikyti didelį mišinio bei užšalimo / atšilimo ciklų spaudimą. Prie LETTO gali būti tvirtinami laikikliai dviračiams, paspirtukams, suoliukai, integruojamo šiukšlių dėžės.

Ramūnas Trilikauskas

Techninis vadovas