Modulinės gėlinės ir pakeltos lysvės

Pagrindinės dalys

LETTO pakeltas lysves ar gėlines surinksite panaudodami vos keletą standartinių, 50cm aukščio detalių. Gaminamos 20 80cm tiesios, bei 20 x 20cm kampinės, tarpusavyje 5 varžtais jungiamos detalės. Vientisos, du išorinius kampus turinčios detalės, vazonus, gėlines ar lysves leis surinkti dar lengviau. Mažiau sujungimų turintis komplektas bus dar stipresnis ir gražesnis, o pačios detalės kainuos iki 40% mažaiu nei komplektuotumėte jas iš atskirų kampų ir lygių detalių.

Visos detalės gaminamos iš 1,5mm storio COR-TEN® plieno, komplektuojamos su 2,5cm storio FINNFOAM® ekstrudinio polistireninio putplasčio izoliaciniu sluoksniu, tvirtinimo varžtais. Kartu pridedami ir joms sujungti reikalingi įrankiai.

Įprastai, šios detalės tiekiamos natūralios metalo spalvos, be susiformavusio apsauginio rūdžių sluoksnio. Sumontavus gėlines ar pakeltas lysves, joms nuolat sudrėkstant ir išdžiūstant, jau po keleto dienų pradeda formuotis apsauginis patinos sluoksnis, o ~ po mėnesio detalės jau būna pakankamai vientisai pasidengusios rūdžių sluoksniu. Laikui bėgant, jis storėja ir tamsėja, o detalės vis stiprėja. Pažeidus šį sluoksnį, jis pats atsistato.

Jei gėlinės skirtos montuoti jau baigiamose įrengti miestų aikštėse, prie biurų pastatų, papildomomis priemonėmis galime paspartinti apsauginio sluoksnio susiformavimą ir detales pristatyti jau pasidengusias patina. Tiesa, šiuo atveju neteksite labai svarbaus privalumo – galimybės mėgautis kasdien besikeičiančia gėlinių išvaizda.

Kad veikiamos apkrovų ilgesnės tiesios gėlinių sienelės nesiskėstų, ~ kas 80cm jos turi būti jungiamos specialiomis sutvirtinimo juostomis. Dabar, užsakant gėlines, šios juostas sukomplektuosime be papildomos priemokos!