Modulinės gėlinės ir pakeltos lysvės

Gėlinės

Letto – Lietuvoje sukurtos ir gaminamos modulinės gėlinės / pakeltos lysvės. Panaudodami vos keletą standartinių letto detalių, lengvai surinksite 50cm aukščio, patogias, praktiškas ir fantastiškai atrodančias, pageidaujamos formos lysves, terasos ar sklypo aptvėrimus, gėlines parkams, miesto erdvėms papuošti. Prie jų galės būti tvirtinami suoliukai, stovai dviračiams bei paspirtukams, integruojamos šiukšlių dėžės.

Modulinės LETTO gėlinės, pakeltos lysvės

Modulinės LETTO gėlinės, pakeltos lysvės

Letto gaminame iš JAV patentuoto, Švedijoje pagaminto, 1,5mm storio COR-TEN® plieno lakštų. Šis plienas yra itin patvarus ir bent 100 metų nereikalauja jokios priežiūros. Plienui nuolat sudrėkstan ir išdžiūstant, jo paviršius pasidengia apsauginiu, deguoniui nelaidžiu rūdžių sluoksniu, kuris apsaugo metalą nuo korozijos. Pažeidus šį apsauginį sluoksnį, jis pats atsistato, o laikui bėgant – tik storėja ir stiprėja. Šalutinis šio paviršiaus privalumas – tai nuolat besikeičianti išvaizda. Pradžioje apsauginis sluoksnis būna raudonai rudos spalvos, o vėliau tamsėja.

Letto detalės yra tokios formos, kad prie suformuotos gėlinės ar lysvės, galėtumėte patogiai prieiti. Tarpusavyje jos jungiamos 5 taškuose, turi daugybę lenkimo bei virinimo siūlių, todėl yra itin tvirtos. Visa vidinė jų pusė padengta 2,5cm storio, FINNFOAM® ekstrudinio polistireninio putplasčio izoliaciniu sluoksniu, kuris apsaugo augalus nuo perkaitimo / peršalimo, greito drėgmės išgarinimo.

FINNFOAM® išsiskiria visiškai vientisa ir uždara porų struktūra, be tarpų ar oro kanalų. Dėl to, puikias izoliacines savybes (~ 0,034W/mK)  >50 metų išlaiko net ir sudėtingiausiomis oro sąlygomis (-50º +75º), beveik visiškai neįgeria drėgmės. Šios medžiagos stiprumas gniuždant – net 30t/m², todėl izoliacinis sluoksnis puikiai paskirtsto Letto sienelėms tenkančią apkrovą. 100% perdirbamas putplastis neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų.

Letto detalių ilgiai kinta kas 20cm, kampinės detalės taip pat užima 20 x 20cm plotą. Dėl to, šias lysves bei gėlines itin paprasta projektuoti – tiesiog paimkite popieriaus lapą langeliais ir nupieškite pageidaujamos formos lysvę turėdami omenyje, kad vienas langelis yra 20 x 20cm. Tokį brėžinį mes teisingai suprasime, net jei jis bus nupieštas tiesiog ranka, nenurodant jokių matmenų. Letto projektavimo pav. rasite čia…